המסת שומן

המסת שומן היא הליך אסתטי מתקדם ולא פולשני, שמצליח להמיס שומן באזורים בגוף בהם השומן נוטה להצטבר ושממנו הכי קשה לנו להיפטר באמצעים אחרים של דיאטה או פעילות גופנית.

באמצעות המסת שומן ניתן להיפטר מעודפי שומן ומצבורי שומן באזור הירכיים, הבטן, הזרועות, הישבן ואפילו העפעפיים.

כיום יש מספר שיטות להמסת שומן ובהן המסת שומן באמצעות לייזר, המסת שומן באמצעות אולטרה סאונד והמסת שומן בשיטת ליפותרפיה.

למה כדאי לבצע המסת שומן?

אחת הבעיות כבדות המשקל איתה מתמודדים בני אדם רבים היא הצטברות תאי שומן במקומות שונים בגוף – המסת שומן היא הליך רפואי מתקדם, לא פולשני ואפקטיבי להפליא לטפל בבעיה זו, לשפר את המראה החיצוני ויחד איתו את ההרגשה, את הביטחון העצמי, ובכלל, במקרים רבים המסת שומן לא רק משילה מהגוף שומן מיותר ומכביד אלא גם מסלקת מהאישיות פחדים, ספקות ומצוקות.
צלוליט – המונח המדעי המתאר את תופעת הצטברותם של תאים שומניים ברקמות השונות, ובפרט באזורי הירכיים, הזרועות, הישבן והמותניים – כבר הפך מזמן למילה נפוצה בשיחות רבות. המלחמה בצלוליט, שמשווה לגוף מראה מדולדל ורופס, היא אינסופית ועל כל ניצחון בקרב צצות מפלות חדשות בדמות עוד צלוליט. המסת שומן היא פתרון אפקטיבי ביותר וכלי חדיש המאפשר ניצחון במלחמה – וגוף מוצק יותר שמשדר עוצמה ורעננות.
חשוב לדעת כי במקרים רבים הצלוליט נשאר בגוף גם כשהתזונה נכונה, ואינו קשור כלל למשקל הגוף, שעשוי להיות בטווח הנורמה. צלוליט הוא לא רק תוצאה של משקל עודף או תזונה לא מאוזנת, אלא גם תוצר של גיל ושל גנטיקה, במיוחד בקרב נשים, ולפי ההערכות קרוב ל-80% מהנשים בעולם סובלות ממנו. אבל כאמור, לא חובה לסבול מצלוליט – אפשר לבצע המסת שומן, ולנפנף לצלוליט לשלום.
המסת שומן, אם כך, מצליחה לבצע את מה שדיאטה כלל אינה מסוגלת לו – להמיס תאי שומן עקשנים מתחת לזרועות, בירכיים, בישבן, במותניים ובבטן. יחד עם זאת, המסת שומן אינה תחליף לדיאטה, וכדי ליהנות ממראה משובח וגם מבריאות רצוי להקפיד גם על תזונה נכונה ובנוסף לבצע פעילות ספורטיבית מתונה. במקרים רבים, המסת שומן מדרבנת את האדם אכן לשמור על אורח חיים בריא יותר, שהרי "עם האוכל בא התיאבון" – או במקרה הזה, כשהגוף מתחיל להתמצק, ולמשוך מחמאות, יש יותר מוטיבציה לוותר על הבורקס הנוסף ולצאת לרכיבה קצרה על אופניים.
ישנן טכניקות שונות להמסת שומן:
• המסת שומן באמצעות לייזר – שיטה זו משיגה תוצאות במהירות גבוהה יחסית, אולם קיים חשש שהיא משאירה בגוף רדיקלים חופשיים (המסוכנים לבריאות). טיפול בשיטה זו נמשך כשעה, מספר הטיפולים הנדרש תלוי בגודל מצבורי השומן בגוף, ובמספר האזורים בהם רוצים להמיס את הצלוליט, ומומלץ להימנע מפעילות ספורטיבית אינטנסיבית 14 ימים לאחר הטיפול.
• המסת שומן באמצעות אולטרא-סאונד – בשיטה זו מכשיר US שולח פולסים לאזור שבו רוצים להמיס את השומן, והאנרגיה מפרקת את תאי השומן.
• ליפותרפיה – שיטת המסת שומן איטית יותר, המבוססת על הזרקת חומר אשר מפרק שומנים.
המסת שומן אינה הליך מסוכן, ולא ידועים סיבוכים שונים הקשורים לטיפול זה. יחד עם זאת, מדובר בטיפול רפואי, וכמובן שרצוי לבצע זאת במקום רציני ולא אצל חאפרים. בנוסף, הטיפול אינו מומלץ לאנשים בקבוצות סיכון כגון חולי סוכרת, נשים מניקות ועוד – במקרים אלה, או בכל מקרה של ספק, חובה להתייעץ עם רופא בטרם פונים להמסת שומן.

גוף אישה חטוב לאחר טיפול המסת שומן

שאיבת שומן

שאיבת שומן הינה ניתוח פלסטי נפוץ למדי. מטרת ההליך הכירורגי היא הצרת היקפים וחיטוב הגוף ולא ירידה במשקל, ולמעשה הניתוח מתאים למי שמשקלו תקין או

קרא עוד »

ניתוחים לעיצוב הגוף

הגוף שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו. הוא זה שמשפיע על ההרגשה הכללית שלנו, על האופן שבו אנחנו תופסים את עצמנו ועל האופן שבו אנחנו חושבים

קרא עוד »