הצרת היקפים בלייזר

סימון של קדם טיפול הצרת היקפים בלייזר בגוף אישהמכשיר לייזר הוא אחת ההמצאות רבות התועלת ביותר של המין האנושי, המשתמש בטכנולוגיה זו למטרות רבות ומגוונות – וביניהן טיפולי הצרת היקפים אפקטיביים במיוחד.
ההצלחות המרשימות של טיפולי הצרת היקפים בלייזר הביאו לביקוש הולך וגובר לתהליך (שמטרתו היא בראש ובראשונה אסתטית אבל יש לו גם השלכות רפואיות) – וכפועל יוצא מכך להשתכללות של אותם טיפולי הצרת היקפים והפיכתם לעוד יותר אפקטיביים.

לייזר חברו הטוב של האדם

פירוש השם לייזר הוא ראשי תיבות של הביטוי Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation, כלומר הגברת אור על-ידי פליטת קרינה מאולצת. הטכנולוגיה נכנסה לחיי המין האנושי בשנת 1960, ומאז משמשת אותו בתחומים רבים. ייחודו של מכשיר הלייזר בכך שהוא פולט אור מונוכרומטי וקוהרנטי כלומר בעל אורך גל אחיד, או בתחום צר מאוד. את טכנולוגיית הלייזר מנצל האדם לשם הפצת מדיה (באמצעות דיסקים וכו'), הדפסות שונות (במדפסת לייזר), טיפולים רפואיים דוגמת טיפולי שיניים וגם למטרות רפואיות-אסתטיות (הסרת שיער, הצרת היקפים, הסרת משקפיים, ועוד), מדידת מרחקים, וגם ככלי בידורי ויצירת אפקטים מרשימים, וכן לשם יצירת הולוגרמות.

הצרת היקפים בלייזר – איך זה מתבצע בפועל?

הצרת היקפים באמצעות לייזר מבוססת על העיקרון לפיו הלייזר ממיס שומן מיותר בגוף, והתאים המומסים מסולקים באמצעות מערכת הלימפה.

קרן הלייזר הנשלחת אל האזור שבו מתמקד טיפול הצרת היקפים היא רבת עוצמה, ממוקדת מאוד ומדויקת להפליא. בזכות איכויות הלייזר, נמנעת פגיעה בשכבות העמוקות, ובו זמנית מבוצעות 3 פעולות: המסת תאי שומן (שכאמור יסולקו מהגוף הודות למערכת הלימפה), ייצור קולגן (שמשווה לעור מראה מוצק ומתוח יותר) וצריבת כלי הדם על מנת לסגור אותם ולמנוע שטפי דם.

הצרת היקפים באמצעות לייזר מתבצעת תוך כדי הרדמה מקומית, מחייבת התאוששות קצרה יחסית ואת האימפקט המלא שלה ניתן לראות תוך מספר חודשים. הצרת היקפים בשיטה זו מצליחה למוסס ולהעלים שומנים גם באזורים ובמצבים שבהם דיאטה ופעילות גופנית כשלו – אם כי על-מנת לשמר את הישגי הלייזר בהחלט מומלץ לדבוק באורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה ופעילות גופנית כחלק בלתי נפרד משגרת היומיום.

הצרת היקפים בלייזר – איפה לבצע את הטיפול?

הדרך הטובה ביותר לדעת האם רופא או מכון המציעים הצרת היקפים בלייזר אכן יספקו את הסחורה ויעזרו לנו להגיע למראה מוצק וחטוב יותר היא באמצעות משובים ממטופלים קודמים של אותו רופא או אותו מכון.

אם אתם מכירים מישהו שעבר הצרת היקפים בלייזר, שוחחו איתו וקבלו ממנו תמונת מצב מלאה ומדויקת אודות כל היתרונות והחסרונות של המקום שבו הוא עבר את הטיפול, ובעיקר המלצה אם כדאי או לא. אפשר גם לבקש מכל רופא המציע הצרת היקפים בלייזר כי יספק רשימת ממליצים – זכרו שכשאתם מרגישים כי הייתם בידיים טובות וקיבלתם טיפול איכותי, אתם תמיד שמחים להמליץ על הרופא, כך שרופא שהוא אכן איכותי, יוכל לספק לכם רשימת ממליצים ללא כל בעיה.

כתיבת תגובה